zevosis
zevosis

14 Ekim’de iki burca kötü bir burca iyi haber var! Ya diğer burçların payına neler düştü?

KOÇ (21 Mart – 20 Nisan)
ÖNEMLİ KONULARDA HAREKETE GEÇECEKSİNİZ

Bu Perşembe yakınlarınıza yalnızca büyük destek vermekle kalmayacak, bazı önemli konularda da harekete geçeceksiniz.

Özellikle bunun o kişi için bir dönüm noktası olabileceğini bildiğinizden ve başarılı olmasını istediğinizden, bu fırsatın öylece uçup gitmesine izin vermeyeceksiniz.

BOĞA (21 Nisan – 21 Mayıs)
GÜNÜN SONUNDA ÇOK FAZLA SİNİRLENECEKSİNİZ

Olması gerektiği gibi yürümeyen işleri yoluna koymak adına bu Perşembe harekete geçmek için hazırsınız. Tüm enerjinizi kendiniz dışında herkes için kullanacak ve günün sonunda buna oldukça sinirleneceksiniz.

Hayatınıza az da olsa denge sağladığınıza emin olmalı ve ona karşı pasif kalarak sizi yönlendirmesine izin vermemelisiniz.

İKİZLER (22 Mayıs- 21 Haziran)
EĞLENCELİ BİR GÜN BAŞLIYOR

Bugünkü ruh haliniz büyük ölçüde arkadaşınızınkine bağlı olacak. Bu yüzden ya çok eğlenceli ya da başa çıkılmaz bir gün sizi bekliyor.

Başa çıkılmaz bir gün olması daha muhtemel, çünkü ikiniz de bir şeyler olmasını istiyor, ancak gerçekleşmesini beklemeye katlanamıyorsunuz.

YENGEÇ (22 Haziran – 22 Temmuz)
DİKKAT ETMEKTE FAYDA VAR HALA KAZA RİSKLERİ VAR

Sağlık açısından gayet formda olmanızı gün içinde avantaja çevirebilirsiniz.

Bu Perşembe bir spora katılmak veya sadece evde egzersiz yapmak için harika bir gün. Ancak kendinizi fazla zorlamamalısınız, çünkü hala bazı kaza riskleri var.

ASLAN (23 Temmuz – 23 Ağustos)
HAYIR CEVABINA TAHAMMÜL EDEMİYORSUNUZ

İnatçı olduğunuz bu Perşmbe günü, hayır cevabına tahammül edemiyorsunuz.

Herhangi bir teklife karşı çok fazla direnç gösteriyor, başkalarını da kendi tarafınıza çekmek için bazı yeni taktikler uyguluyorsunuz. Bazıları manipülatif olduğunuzu öne sürerek bundan şikayetçi olabilir.

BAŞAK (24 Ağustos – 22 Eylül)
BU GÜN GÖVDE GÖSTERİSİ YAPIYORSUNUZ

Bu Perşembe, katıldığınız bir şeyde gövde gösterisi yapacaksınız. Adımlarınız aslında birisi için atıyor ve koruyucu oluyorsunuz. Bu, yalnızca kim olduğunuzu kanıtlamakla kalmıyor, aynı zamanda başkalarına onları hayal kırıklığına uğratmayacağınızı da göstermiş oluyorsunuz.

TERAZİ (23 Eylül – 23 Ekim)
DÜRTÜLERİNİZE TESLİM OLACAKSINIZ

Bu Perşembe dürtülerinize teslim olacaksınız ve bunun sizi nereye götüreceğini görmek oldukça ilginç olabilir.

Yeni şeyler denemeye isteklisiniz ve karşınıza çıkan fırsatların öylece uçup gitmesine izin vermeyeceksiniz. Oldukça utangaç kalacağınız tek alan aşk hayatınız olacak. Çünkü cesaretinizi henüz yeteri kadar toplayamadınız.

AKREP (24 Ekim – 22 Kasım)
HAYAL KURMAYI BİR KENARA BIRAKIN

Bu Perşembe sizi, ayaklarınızı yere sağlam basmaya ve hayal kurmayı bir kenara bırakmaya zorlayacak.

Aslında bu o kadar da kötü bir şey değil. Çünkü uzun zamandır yapmak istediğiniz bir şeyi gerçekleştirme şansınız olacak.

YAY (23 Kasım – 21 Aralık)
HAYAL KIRIKLIĞINA UĞARAYACAKSINIZ

Bu Perşembe kendinize güvenmek zorunda kalacaksınız, çünkü biri sizi hayal kırıklığına uğratacak.

Bunu ilk fark ettiğinizde kendinizi oldukça kötü hissedebilirsiniz. Ancak ilerleyen saatlerde huzurunuz yerine gelmeye başlayacak ve daha az endişeli hissedeceksiniz.

OĞLAK (22 Aralık – 20 Ocak)
YENİ BİR BAŞLANGIÇ YAŞAYABİLİRSİNİZ

Üzerinde bir süredir düşündüğünüz şeyin ürünü olarak, acılı olmayan ilginç bir çözüme kavuşacaksınız. Bu belki de sizin için bir tür yeni başlangıç olabilir.

KOVA (21 Ocak – 18 Şubat)
GELECEK TEKLİFİ KABUL ETMEYECEKSİNİZ

Teknoloji ve benzeri şeylerle birdenbire ilgilenmeye başlayacak, boş zamanınızın çoğunu bu konuyu araştırarak geçireceksiniz.

Görünüşe göre bir hobiniz var veya yapmaktan hoşlandığınız bir şeyi daha da geliştiriyorsunuz. Bu meşguliyetiniz arkadaşlarınızdan olası bir teklifi reddetmenize neden olabilir.

BALIK (19 Şubat-20 Mart)
SİZİ MUTLU ETMEYECEK TOPLANTILAR VAR

Oldukça iyi bir ruh halinde başladığınız bu Perşembe gününde, planlanmamış bazı aktiviteler veya toplantılar nedeniyle çok mutlu olamayacaksınız.

Ayrıca, bir an önce vermeniz gereken bir karardan ötürü oldukça bulamışsınız.

Haberi Kaynağından oku: Karar

Not : Bu haber KARAR internet sitesinden, Yeniistiklal.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı haber kaynaklarıdır. Haberlerle ilgili her tür şikayetinizi yeniistiklal@gmail.com adresimize gönderebilirsiniz.

yorum Yap

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku