Koçlar için hesaplaşma günü! İşte 24 Ekim 2021 Pazar günlük burç yorumları

KOÇ (21 Mart – 20 Nisan) Bir tür iç hesaplaşma yapmak adına bu Pazar kendinizi diğerlerinden soyutlamayı tercih ediyor, evdeki curcunanın bir …

KOÇ (21 Mart – 20 Nisan)

Bir tür iç hesaplaşma yapmak adına bu Pazar kendinizi diğerlerinden soyutlamayı tercih ediyor, evdeki curcunanın bir parçası olmaktan kaçınıyorsunuz. Bunun dışında fırsat bulduğunuz takdirde dışarıda oldukça keyifli vakit geçireceksiniz. Akşamın ilerleyen saatlerinde bir süredir görmediğiniz arkadaşlarınızla buluşabilirsiniz.

BOĞA (21 Nisan – 21 Mayıs)

Şirkette hangi iş arkadaşınızla vakit geçirmek istediğiniz konusunda oldukça seçicisiniz. Bu oldukça saldırgan bir duruma dönüşebilir. Nazik tutumunuzu devam ettirebildiğiniz sürece bu büyük bir soruna yol açmayacaktır. Bunun dışında bu Pazar, yaratıcı aktivitelere katılmak için harika bir gün.

İKİZLER (22 Mayıs- 21 Haziran)

Bir süredir unuttuğunuz bazı endişeleriniz bu Pazar yeniden canlanacak ve tekrar yaşanmasından korktuğunuz şeyler sizi başarısız hissettirebilir. Sorunlarınızla baş ederken ipleri elinize almalısınız ancak hemen bir sonuç beklemeyin.

YENGEÇ (22 Haziran – 22 Temmuz)

Bu Pazar kariyerinizle ilgili bazı endişelerinizi gündeme taşıyacak ve sonraki hafta iş için hazırlanarak elinizden gelenin en iyisini yapacaksınız. Bazı Yengeçler bir şeye para harcama söz konusu olduğunda üzerlerinde biraz baskı hissedebilir ve bu konuda kiminle konuşacaklarını bulamayabilirler.

ASLAN (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Çok dikkatli olduğunuz bu Pazar günü partnerinizin davranışlarında bazı çelişkiler bulacaksınız. Bu, sizi ona karşı daha az duyarlı hale getirecek ve ondan şüphe duymaya itecek. Neyse ki, bu çok uzun sürmeyecek, çünkü ona tam olarak nasıl hissettiğinizi anlatacaksınız.

BAŞAK (24 Ağustos – 22 Eylül)

Bu Pazar zamanınızın çoğunu hayatınızdaki muhtemel senaryoların üzerine düşünerek harcayacaksınız. Sonunda bir arkadaşınız araya girecek ve sizi hayal dünyanızın dışına, öğleden sonra olmasa da akşamdan önce çıkarabilecek.

TERAZİ (23 Eylül – 23 Ekim)

Önemsiz şeylerde bile ne yapmak istediğinizle ilgili oldukça titiz davranacağınız bu Pazar, partneriniz sizin planladığınızdan farklı bir şey yapmayı teklif ettiğinde oldukça şaşıracak ve acele tepki vereceksiniz. Hakaretlerin havada uçuştuğu gergin anlar yaşayabilirsiniz.

AKREP (24 Ekim – 22 Kasım)

Sizinle hemfikir olan insanlarla vakit geçirme konusunda oldukça hevesli olduğunuz bu Pazar zaman geçireceğiniz arkadaşlarınız konusunda seçici olacaksınız. Bugün insanları ne kadar dinlerseniz o kadar çok şey öğreneceksiniz, bu yüzden etrafınızdakilerin konuşmasına izin vermelisiniz. Açık havada yapılacak aktiviteler için güzel bir gün olabilir.

YAY (23 Kasım – 21 Aralık)

Bazı Yaylar kaybolan coşkularını bulmaya çalışıyor ve bu onları oldukça dalgınlaştırabilir. Bundan dolayı eleştirilebilirsiniz. Bu tavrı bir aile meselesinden kaçmak için takındığınız düşünülebilir.

OĞLAK (22 Aralık – 20 Ocak)

Samimiyete ve kendinizi güvende hissetmeye ihtiyacınız var. Bekar Oğlaklar bu yüzden seçici olacaktır. Bazı ilişkilerde partnerler birlikte daha fazla zaman geçirecek ve hatta onlara yardımcı olabilecek birbirleri hakkında bir şey keşfedebilirler.

KOVA (21 Ocak – 18 Şubat)

Bu Pazar yapacak bir işi olan aile üyelerine faydalı olmak için çalışacaksınız. Bu muhtemelen ailedekileri şaşırtabilir ama görünüşe göre yeterince beceriklisiniz, bu yüzden eleştiri konusu olmayacaksınız.

BALIK (19 Şubat-20 Mart)

Bu hafta gerçekleşen bir olay üzerinde fazla duruyorsunuz ve görünen o ki çevrenizdekiler bu konuda sizinle aynı görüşü paylaşmıyor. Kötü olan şu ki, inatçı tavrınız sizi gülünç duruma düşürebilir. O yüzden bu konularda daha rahat olmaya çalışmalısınız.

Haberi Kaynağından oku: Karar

Not : Bu haber KARAR internet sitesinden, Yeniistiklal.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı haber kaynaklarıdır. Haberlerle ilgili her tür şikayetinizi yeniistiklal@gmail.com adresimize gönderebilirsiniz.