Demet Akalın, kumpas kurulan Boji’ye talip oldu

Şarkıcı Demet Akalın, tramvaya pislediği iddiasıyla kumpas kurulan Boji’ye talip olduğunu duyurdu. “BEN HEMEN TALİBİM” Akalın, İBB Haber …

Şarkıcı Demet Akalın, tramvaya pislediği iddiasıyla kumpas kurulan Boji’ye talip olduğunu duyurdu.

“BEN HEMEN TALİBİM”

Akalın, İBB Haber hesabının “İBB Sözcüsü Murat Ongun: Bunca spekülasyondan sonra Boji’nin başına bir şey gelmesinden korkuyoruz. İBB Sözcüsü Murat Ongun: Boji için geniş arazili evi olan bir aile arıyoruz” tweetini alıntılayarak, “Ben hemen talibim” dedi.

KUMPAS KURULAN BOJİ’YE YUVA ARANIYOR

Geçtiğimiz günlerde tramvaya kakasını yaptığı gerekçesiyle hedef haline gelen ve yapılan incelemelerde kumpas kurulduğu anlaşılan Boji’yle ilgili yeni bir gelişme yaşandı. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Sözcüsü Murat Ongun, Boji’yi sahiplendirmek istediklerini söyledi. Nesin Matematik Köyü de Boji’yi sahiplenmek için talip olmuştu.

Haberi Kaynağından oku: Cumhuriyet

Not : Bu haber CUMHURİYET internet sitesinden, Yeniistiklal.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı haber kaynaklarıdır. Haberlerle ilgili her tür şikayetinizi yeniistiklal@gmail.com adresimize gönderebilirsiniz.