Numan Kurtulmuş’a camide protokol kuralları uygulandı

Afyonkarahisar’da düzenlenen hafızlık ve icazet töreninde caminin içinde çekilen lerin tartışması devam ederken yeni bir cami protokol fotoğrafı …

Afyonkarahisar’da düzenlenen hafızlık ve icazet töreninde caminin içinde çekilen lerin tartışması devam ederken yeni bir cami protokol fotoğrafı da Numan Kurtulmuş’dan geldi.

Afyonkarahisar’daki törende protokole katılanlar, özel ayrılan yoldan yürüyerek caminin içine girdi. Öte yandan protokoldekiler için hazırlanan altın sarısına boyanmış varaklı koltuklar da camide dikkat çekmişti.

Afyonkarahisar’da düzenlenen hafızlık ve icazet törenininde camiye varaklı koltuklar konuldu

Ak Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş’a Van ziyaretinde uğradığı camide yine protokol kuralları uygulandı.

Özel koltukların yerleştirildiği camiide sivil toplum örgütleri ile görüşen Kurtuluş cami içerisinde koltuklarda görüşmelerine devam etti.

Ak Parti Van Milletvekili Osman Nuri Gülaçar sosyal medya hesabından ziyareti “Genel Başkan Vekilimiz Sayın @NumanKurtulmus Beyfendi ile birlikte Norşin Camii’nde sivil toplum kuruluşlarımız ile bir araya gelerek Van’ımız ve bölgemiz ile ilgili konular üzerine istişarelerimizi gerçekleştiriyoruz” diyerek paylaştı.

https://twitter.com/OsmanGulacarTR/status/1452277881917394946

Kurtulmuş, yaz aylarında İstanbul Müftülüğü’nün himayesinde Fatih Camii’nde düzenlenen Hafızlık İcazet Merasimi’nde yine protokol oluşturmuş ve camide kurulan kürsüde konuşma yapmış ve protokol koltuğunda oturmuştu.

Haberi Kaynağından oku: Karar

Not : Bu haber KARAR internet sitesinden, Yeniistiklal.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı haber kaynaklarıdır. Haberlerle ilgili her tür şikayetinizi yeniistiklal@gmail.com adresimize gönderebilirsiniz.

Etiketler