Vedat Milor’dan döviz göndermesi: Gerekirse menemeni soğansız yeriz

Döviz kurunun TL karşısında değer kaybetmesine karşı ‘ekonomik kurtuluş savaşı’ ilan eden AK Parti’de milletvekilleri de çeşitli gıda …

Döviz kurunun TL karşısında değer kaybetmesine karşı ‘ekonomik kurtuluş savaşı’ ilan eden AK Parti’de milletvekilleri de çeşitli gıda kalemlerinden tasarrufu savundu. Et, dometes, biber örneğinden sonra AK Parti Manisa Milletvekili Uğur Aydemir’in “Belki soğan ekmek yiyeceğiz aylarca ama güvenliğimizden asla kimseye taviz vermeyeceğiz” sözleri en çok dikkati çeken ifadelerden biri olmuştu.

Hürriyet yazarı ve gurme Vedat Milor, isim vermeden Aydemir’e soğoan göndermesi yaptı. Menemen soğanlı mı olur soğansız mı anketi gündem olan Milor, bu kezde sosyal medya hesabından “Gerekirse menemeni soğansız yeriz” dedi.

Haberi Kaynağından oku: Karar

Not : Bu haber KARAR internet sitesinden, Yeniistiklal.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı haber kaynaklarıdır. Haberlerle ilgili her tür şikayetinizi [email protected] adresimize gönderebilirsiniz.