zevosis
zevosis

Aşk belgelendi! Berk Atan-Selin Yağcıoğlu çiftinden ilk kare

Bir süredir aşk yaşadıkları iddia edilen ‘Gönül Dağı’ dizisinin yıldızı Berk Atan ile sosyal medya fenomeni Selin Yağcıoğlu, Instagram hesaplarından yaptıkları paylaşımlarla dedikoduları doğrulamıştı.

“ÇOK GÜZELSİN BE İNSAFSIZ”

29 yaşındaki yakışıklı oyuncu, Selin Yağcıoğlu’nun 30 binden fazla beğeni alan bir pozuna, “Çok güzelsin be insafsız!” yorumunu yapmıştı.

31 yaşındaki, bir çocuk annesi Selin Yağcıoğlu ise sosyal medyada gündem olan Berk Atan’ın mesajına, kalp emojisiyle cevap vermişti.

MESAJI İFŞA ETMİŞTİ!

Selin Yağcıoğlu, daha önce de Berk Atan’ın kendisine Instagram üzerinden yolladığı, “Aşkım hislerimi anlatıyorum sana” mesajını yanlışlıkla hikayesinde paylaşmıştı.

Kısa süre sonra mesajı ifşa ettiğini fark eden fenomen, dikkat çeken paylaşımını kaldırmıştı. Ancak ekran görüntüsü sosyal medyada hızla yayılmıştı.

İLK KARELER ÇEŞMEDEN

Tüm bu yaşananların ardından Berk Atan ve sevgilisi Selin Yağcıoğlu ilk kez Çeşme’de denize girerken görüntülendi.

Birlikte denize giren ikili, yüzmek yerine sohbet ettiler. Atan ile Yağcıoğlu daha sonra localarına gittiler.

BİR KIZI VAR

Öte yandan Selin Yağcıoğlu, 2018 yılında lise yıllarında tanıdığı Gökhan Balarısı nikah masasına oturmuştu. Kısa süre sonra kızı Su’yu kucağına alan Yağcıoğlu, eşinden sürpriz bir şekilde boşanmıştı.

Kaynak : Milliyet

yorum Yap

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku