zevosis
zevosis

Aslıhan Doğan Turan Bayrampaşa’da! ‘Beni tanıdınız mı?’

Aslıhan Doğan Turan, eşi Arda Turan’ın çocukluk yıllarının geçtiği mahalleye gitti. YouTube sayfası için İstanbul’un Bayrampaşa ilçesinde çekim yapan Doğan, esnafla sohbet edip kendisini tanıyıp tanımadıklarını sordu.

Galatasaray forması giyen Arda Turan, Aslıhan Doğan ile 2018 yılında nikah masasına oturdu. Ünlü çiftin bu evlilikten iki erkek çocuğu oldu.

Yıldız futbolcu ile mutlu bir evlilik sürdüren 35 yaşındaki Aslıhan Doğan, eşinin doğup büyüdüğü mahalleye gitti. Kayınpederi ve kaynanasını Bayrampaşa’da ziyaret eden Doğan, esnafla tanışıp sohbet etti.

Arda Turan’ın kardeşi Okan Turan ile Bayrampaşa sokaklarını gezen Aslıhan Doğan, vatandaşlara “Beni tanıyan var mı?” sorusunu yöneltti.

Sokakta karşılaştığı insanlarla sohbet eden Aslıhan Doğan Turan’ı çok fazla tanıyan çıkmaması dikkat çekti.

“İstanbulluyum” diyenlerin birçoğu Anadolu’nun bağrından kopup gelmiş isimler. Biz araştırmamızı yaparken, kendileri İstanbul doğumlu olsa da, köklerinin memleketini baz aldık. Çiftlerde ise, erkeğin ailesini geçerli kabul ettik. Sonuçta gördük ki, İstanbul sosyetesinin çok küçük bir kısmı gerçekten İstanbulluymuş.

ÇAPA AİLESİ

KASTAMONU – ABANA

CERRAHOĞLU AİLESİ

KARADENİZ – EREĞLİ

ECZACIBAŞI AİLESİ

İZMİR

ELİYEŞİL AİLESİ

ADANA

MERMERCİ AİLESİ

ANKARA

ŞAHENK AİLESİ

NİĞDE

HAKKO AİLESİ

İSTANBUL

HAS AİLESİ

ADANA

KAMHİ AİLESİ

İSTANBUL

KOÇ AİLESİ

ANKARA

SABANCI AİLESİ

KAYSERİ

ÇARMIKLI AİLESİ

ARTVİN / ARHAVİ

GÜNSELİ BAŞAR

GİRESUN

BOYNER AİLESİ

KASTAMONU / TOSYA

ZEYNEP – METİN FADILLIOĞLU

MALATYA

KIRAMER AİLESİ

ERZURUM

KOMİLİ AİLESİ

AYVALIK

ESİN MARAŞLIOĞLU

KAHRAMANMARAŞ

YILDIRIM MAYRUK

BURSA

PENSO AİLESİ

ÇANAKKALE

YILMAZ – BİLGE SOYAK

ERZURUM

Haberi Kaynağından oku: Hürriyet

Not : Bu haber HÜRRİYET internet sitesinden, Yeniistiklal.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı haber kaynaklarıdır. Haberlerle ilgili her tür şikayetinizi yeniistiklal@gmail.com adresimize gönderebilirsiniz.

yorum Yap

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku