zevosis
zevosis

Bülent Ersoy, Mustafa Keser’e dava açtı

Yayın hayatına başladıktan iki bölüm sonra kaldırılan Benzemez Kimse Bize programında partner olan Mustafa Keser ve Bülent Ersoy arasında sular durulmuyor.

Mustafa Keser’in Ersoy’a ‘Seni diva değil, divan yaparlar’ açıklaması dikkat çekmişti. Ersoy ise bir magazin programına bağlanarak Keser’in sözlerine ‘Oturduğum koltuk ona battı. Zaten program, benim programımdı.’ diyerek yanıt vermişti.

Hürriyet’in haberine göre; Bülent Ersoy, çok geçmeden harekete geçti ve Mustafa Keser’e avukatı Serkan Toper aracılığıyla İstanbul Asliye Hukuk Mahkemesi’ne başvurarak kendisine hakaret ettiği ve kişilik haklarına saldırıda bulunduğu iddiasıyla 1 Liralık manevi tazminat davası açtı. Dilekçede şu ifadeler dikkat çekti: Mesleğine ve sanatına uzanan bu saldırı müvekkili derinden yaralamıştır. Davalının haksız açıklamaları nedeniyle büyük bir hayran kitlesine sahip olan müvekkil, iç dünyasında bir travma yaşamış, elem ve üzüntü duymuştur. Müvekkilin toplum önünde itibarı sarsılmıştır.

Haberi Kaynağından oku: Karar

Not : Bu haber KARAR internet sitesinden, Yeniistiklal.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı haber kaynaklarıdır. Haberlerle ilgili her tür şikayetinizi yeniistiklal@gmail.com adresimize gönderebilirsiniz.

yorum Yap

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku