zevosis
zevosis

Cenk Küpeli ve Derya Çayırgan’ın Nişantaşı’nda panik anları!

Eski manken Demet Şener ve iş insanı Cenk Küpeli, 19 aylık evliliklerini geçen ocak ayında tek celsede sonlandırdı. Boşanma sonrası dost kalacaklarını açıklayan Demet Şener ve Cenk Küpeli’nin geçtiğimiz günlerde yeniden barıştığı iddia edilmişti.

Barışma haberleri netlik kazanmazken Cenk Küpeli, önceki gün voleybolcu Derya Çayırgan’la Nişantaşı’nda gazetecilere yakalandı.

Araç içerisinde görüntülenen Cenk Küpeli ve Çayırgan, gazetecileri fark edince aracın camlarını kapatarak oradan uzaklaşmaya çalıştı. Cenk Küpeli, kırmızı ışıkta durmayarak trafiği tehlikeye attı.

Voleybolcu ise önce eliyle daha sonra maske ve gözlükleriyle görüntü vermemek için çaba sarf etti. Uzun süreli kovalamacanın ardından Nişantaşı’ndan ayrılan ikili, “Yeni bir aşk mı?” sorusunu akıllara getirdi.

NE OLMUŞTU?

Demet Şener, 2019 yılında evlendiği Cenk Küpeli’den 13 Ocak’ta boşanmıştı. Ayrılık nedeni, Küpeli’nin bebek istemesi, iki çocuk sahibi Şener’in ise üçüncü kez anneliğe sıcak bakmamasıydı.

“YOĞUN DUYGULARIMIZ DEVAM EDİYOR”

Eski model, “Aşk öyle kolay kolay bitmez. Evet, Cenk ile birbirimize karşı yoğun duygularımız hâlâ devam ediyor” itirafında bulunmuştu.

Demet Şener, “Cenk benden hiç vazgeçmedi. Yeniden ilişki konusunda istekli. Evlilik şart değil. Allah yolumuzu bir çizdiyse, devam ederiz” ifadelerini kullanmıştı.

“SEVEREK BOŞANDIK”

44 yaşındaki eski manken, sürpriz ayrılık sonrası, “Aramızda kavga, gürültü, küslük yok. Cenk’le severek ve üzülerek boşandık” açıklamasını yapmıştı.

Kaynak : Milliyet

yorum Yap

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku