Çok Güzel Hareketler 2’de Fatmanur Tezcan ile Hilmi Deler sessiz sedasız ayrıldı

Kanal D ekranlarında oyuncu ve yönetmen Yılmaz Erdoğan’ın hazırlayıp sunduğu komedi programı Çok Güzel Hareketler 2’de sürpriz bir ayrılık …

Kanal D ekranlarında oyuncu ve yönetmen Yılmaz Erdoğan‘ın hazırlayıp sunduğu komedi programı Çok Güzel Hareketler 2’de sürpriz bir ayrılık yaşandı. Bir süredir aşk yaşayan Fatmanur Tezcan ile Hilmi Deler, sessiz sedasız ilişkilerini bitirdikleri ortaya çıktı.

BİR YILLIK BİRLİKTELİK SONA ERDİ

Yaklaşık 1 senedir birlikte olan iki ismin birbirlerini takipten çıkarmaları gözlerden kaçmadı. Çiftin yakın çevresine, “Ayrılmamızın nedeni ihanet değil” dediği öne sürüldü.

8 OYUNCU BİRDEN PROGRAMDAN AYRILMIŞTI

Seyircilere eğlenceli anlar yaşatan programdan geçtiğimiz sezon 8 oyuncu birden ayrıldı. Begüm Çağla Taşkın, Arzu Susantez, Birsel Kılınççı, Didem Ruhi, Sema Özkan, Eda Nur Hancı, Gözde Şencan Yiğit Taşdemir ayrılıkları ile herkesi üzdü. Ancak buna rağmen ÇGHB, yolunda emin adımlarla ilerliyor.

Snob Magazin – Magazin Haberleri

Haberi Kaynağından oku: Haberler.com

Not : Bu haber HABERLER internet sitesinden, Yeniistiklal.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı haber kaynaklarıdır. Haberlerle ilgili her tür şikayetinizi yeniistiklal@gmail.com adresimize gönderebilirsiniz.