Defne Samyeli yeni evinin bir yıllık kirasını peşin ödedi

Kemerburgaz’daki villanın sahibi Yusuf Araz, kirasını ödemediği gerekçesiyle Defne Samyeli’den şikayetçi olmuş ve taraflar arasındaki polemik …

Kemerburgaz’daki villanın sahibi Yusuf Araz, kirasını ödemediği gerekçesiyle Defne Samyeli’den şikayetçi olmuş ve taraflar arasındaki polemik uzun süre magazin gündeminden düşmemişti.

LEVENT’E TAŞINDI

Hürriyet’ten İsmail Bayrak’ın haberine göre; iki kızı olan eski sunucu, Levent’teki bir rezidansa taşınarak Kemerburgaz defterini tamamen kapattı.

‘EVİNİN KİRASI 45 BİN TL’ İDDİASINA YANIT

Bir yıllık kirayı peşin ödeyen Samyeli, yeni evin kirasının Kemerburgaz’daki villa gibi 45 bin lira olduğu iddiasına ise şöyle yanıt verdi:

“Önceki evimin kirası da hep yanlış yazılmıştı, şimdi konuşulan rakam da yanlış. Ben sadece yeni evimde mutlu olduğumu söylemek istiyorum, o kadar.”

EHLİYETİNİ KAPTIRDI

Öte yandan bir süredir Kuruceşme’de bir mekanda sahne alan 49 yaşındaki Samyeli, birkaç gün önce Şişli’de direksiyon başında alkollü yakalandı.

Geçtiğimiz aylarda koronavirüse yakalanan ve hastalığı kısa sürede atlatan Defne Samyeli’nin ehliyetine altı aylığına el konuldu ve şarkıcıya ayrıca 1339 lira para cezası kesildi.

Haberi Kaynağından oku: Milliyet

Not : Bu haber MİLLİYET internet sitesinden, Yeniistiklal.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı haber kaynaklarıdır. Haberlerle ilgili her tür şikayetinizi yeniistiklal@gmail.com adresimize gönderebilirsiniz.