Derya Tuna, Hülya Avşar’ı düğünde istemedi mi? Tatlıses’ten yanıt geldi

İbrahim Tatlıses’in Derya Tuna ile olan evliliğinden olan İdo Tatlıses, geçtiğimiz hafta Yasemin Şefkatli ile görkemli bir törenle ile evlendi …

İbrahim Tatlıses’in Derya Tuna ile olan evliliğinden olan İdo Tatlıses, geçtiğimiz hafta Yasemin Şefkatli ile görkemli bir törenle ile evlendi. Düğüne birçok ünlü isim katılırken Tatlıses’in yakın dostları Gülben Ergen ve Hülya Avşar’ın olmaması dikkat çekmişti. Ergen’in sağlık problemi nedeniyle katılamadığı söylenirken, Avşar’ı ise Derya Tuna’nın düğünde istemediği iddia edilmişti.

İbrahim Tatlıses bu iddialara cevap verdi. Tatlıses, açıklamasında, ‘Yazılan ve çizilenlerle hiç alakası yok. Hülya hanımın yardımcısı korona olmuştu. ‘Gelmem’ dedi. Çünkü benim yardımcım olduğu için beni de karantinaya aldılar yoksa gelmez miyim misafirleri riske atmamak için gelemiyorum, dedi. Gülben Hanım’a gelince o da ayağını incitmişti olay bundan ibarettir. Yok Derya Hanım istememiş de filan konu budur ARKADAŞLAR.!’ ifadelerini kullandı.

Haberi Kaynağından oku: Karar

Not : Bu haber KARAR internet sitesinden, Yeniistiklal.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı haber kaynaklarıdır. Haberlerle ilgili her tür şikayetinizi yeniistiklal@gmail.com adresimize gönderebilirsiniz.

Etiketler