Fnatic’in Oyuncusu JW, Takımda Yedeğe Çekildi!

fnaticin-oyuncusu-jw-takimda-yedege-cekildi-WRZ4Y6n2.jpg
Abone Ol
Daha Fazla

Profesyonel CS:GO oyuncusu JW, takımı Fnatic tarafından yedeğe çekildi. Bu gelişmeyle birlikte oyuncunun, CS:GO’dan ayrılıp VALORANT’a geçme ihtimali bulunuyor.

Açıklama Fnatic’ten geldi.

Fnatic’in Twitter adresinden yapılan açıklamada başarılı CS:GO oyuncusu JW’nin yedeğe çekildiği belirtildi. Organizasyon tarafından yapılan açıklamada Jesper “JW” Wecksell ile birlikte oyuncunun geleceği hakkında çalışıldığı belirtildi.

26 yaşındaki İsveçli oyuncu, uzun bir süredir Fnatic’in formasını giyiyordu. Son dönemlerde alının başarsız sonuçların ardından JW, yedeğe çekildi. Ayrıca oyuncunun VALORANT’a geçme ihtimali de bulunuyor.

Başarılarla dolu bir kariyer.

26 yaşındaki oyuncu, 2 dönem Fnatic formasını giydi. 3 kez Major şampiyonluğu yaşayan JW, 3 yıl boyunca dünyanın en iyi 10 CS:GO oyuncularınından birisi oldu.

Bunların dışında da birçok başarıya imza atan oyuncunun son zamanlardaki K/D oranı ise 0.87.

JW takıma veda etti.

Bundan sonra birlikte başarılar için mücadele edemeyeceğini söyleyen JW, Fnatic’e veda etti. Bu vedanın ardından birçok kişi, oyuncunun VALORANT’a geçme ihtimali hakkında bilgiler aktardı.

Şu an için oyuncunun kariyerine nasıl veda edeceği kesinlik kazanmamış olarak gözüküyor. Buna rağmen oyuncunun kariyerine VALORANT’ta devam etmesi büyük bir sürpriz olmaz. Son dönemlerde birçok CS:GO oyuncusu VALORANT’a geçiş yaptığını açıklamıştı.

Bu gelişmeyle birlikte Fnatic’in CS:GO takımında aktif olarak oynayan 3 oyuncu kaldı.

 Freddy “⁠KRIMZ⁠” Johansson
 Ludvig “⁠Brollan⁠” Brolin
 Jack “⁠Jackinho⁠” Ström Mattsson

 Andreas “⁠Samuelsson⁠” Samuelsson (koç)

 Maikil “⁠Golden⁠” Selim (yedek)
 Jesper “⁠JW⁠” Wecksell (yedek)

İlginizi Çekebilir

Kaynak : Onedio

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir