Miray Daner ile Oğulcan Engin birlikte görüntülendi! Aşk mı yaşıyorlar?

Birkaç ay önce nikah masasına oturmaları beklenen Oğulcan Engin ile oyuncu Ezgi Eyüboğlu, iki yıllık ilişkilerini sürpriz bir kararla bitirmişti …

Birkaç ay önce nikah masasına oturmaları beklenen Oğulcan Engin ile oyuncu Ezgi Eyüboğlu, iki yıllık ilişkilerini sürpriz bir kararla bitirmişti.

“EZGİ’YE SORUN”

Mutlu birlikteliklerini sık sık gözler önüne seren çiftin ilişkilerini bitirme sebebi merak edilirken; Oğulcan Engin, ayrılık sorularına, “Benim haberim yok, Ezgi Hanım’a sorun” şeklinde yanıt vermişti.

Ayrılığa rağmen birbirlerini takip etmeye devam eden ikili, aralarındaki son bağı da koparmıştı. Engin ve Eyüboğlu sosyal medyada karşılıklı olarak birbirlerini takip etmeyi bırakmıştı.

Ardından ünlü işletmecinin adı YouTuber Ala Tokel ile anıldı. Tokel ile birlikteliği kısa süren Engin’in şimdi de gönlünü 22 yaşındaki oyuncu Miray Daner’e kaptırdığı iddia edildi.

Magazin D’nin haberine göre; Oğulcan Engin’in ünlü oyuncu ile yeni bir aşka yelken açtı. İkili, dün akşam Emirgan’daki bir mekandan çıkarken görüntülendi.

Sosyal medyada birbirlerini takibe alan Oğulcan Engin (31) ile Miray Daner (22), haklarında çıkan aşk haberleriyle ilgili henüz herhangi bir açıklama bulunmadı.

Genç oyuncu Miray Daner de ‘Vatanım Sensin’ dizisinde tanışarak bir dargın bir barışık aşk yaşadığı meslektaşı Kubilay Aka ile ilişkisini geçtiğimiz yıl ağustos ayında bitirmişti.

Zaman zaman ‘Saygı’ dizisinde birlikte rol aldığı Boran Kuzum ile aşk iddialarına karışan Daner, daha önce bunun doğru olmadığını meslektaşı ile yakın dost olduğunu dile getirmişti.

OĞULCAN’A GÖNDERME

Öte yandan birkaç hafta önce All dergisine konuşan Ezgi Eyüboğlu, “İlişkilerimizi neden bu kadar hızlı tüketiyoruz? Yaşadığımızın değerini mi bilmiyoruz?” sorusuna dikkat çeken bir cevap vermişti.

Ünlü oyuncu, “Ben kendi adıma değer bilen, sahip çıkan, emek veren, tüketmeye değil yaşatmaya çalışan biriyim. Onun için bu sorunun cevabı bende değil” demişti.

Eyüboğlu, ödün vermek konusundaki soruyu, “Birçok şeyden ödün verdim geçmişte… Değdiği de oldu değmediği de. Yaşayarak öğreniyoruz zamanla” şeklinde yanıtlamıştı.

Haberi Kaynağından oku: Milliyet

Not : Bu haber MİLLİYET internet sitesinden, Yeniistiklal.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı haber kaynaklarıdır. Haberlerle ilgili her tür şikayetinizi [email protected] adresimize gönderebilirsiniz.