zevosis
zevosis

Rasim Öztekin’in eşinden duygusal paylaşım: Önce Rasim sonra oğlum…

Esra Kazancıbaşı” Diego’nun ölümünün ardından şu mesajı yayınladı:”Oğlum Diego bugün melek oldu. Gökyüzüne babasının yanına onu uğurlarken …

0

Esra Kazancıbaşı” Diego’nun ölümünün ardından şu mesajı yayınladı:
“Oğlum Diego bugün melek oldu. Gökyüzüne babasının yanına onu uğurlarken ellerini tuttum, kokladım ve kulağına sevgimi fısıldadım. Önce sevdiğim adam… Sonra da oğlum, Diego’m… İçim titreyerek sevdiklerim, gözümün içi gibi baktıklarım…

Hayatta beni karşılıksız ve en içten sevenlerim… Ard arda göçüp gittiler bu dünyadan.Sevdiğim adam ile 20 yıl, oğlumuz Diego ile yaklaşık 14 yıl… Böylelikle hayatımın en güzel yılları, aşk sevgi ve huzur dolu yaşanan bir masalsı bir dönem sona erdi. Masal bitti. Şimdi özlemlerle yaşama, acılarla büyüme dönemi.

Vedalar çok zor oluyor. Diego, babasıyla vedalaştığımız ilk günden bu ana kadar hep yanımdaydı. Bana sevgiyle bakan zeytin gözleriyle acıyan kalbime ilaç oldu, yanımdan bir an bile ayrılmadı. Ben de babasının yokluğunu ona hissettirmemek için elimden geleni yaptım.

Canım oğlum, Diego’m; yaklaşık 14 yıl boyunca ailemize yaşattığın içten sevgi, dostluk için ve bana bir köpeğin annesi olma duygusunu tattırdığın için sana çok teşekkür ederim. Köpek korkusu olan nice arkadaş ve akraba, bir köpeğe yaklaşmayı, bir köpeği sevmeyi seninle öğrenip fobilerini yendiler.

Bu kadar zeki, iyi huylu, çoğu kişinin ‘Diegonun içine insan mı kaçmış ne?’ dedirtecek kadar düşünceli davranışlara sahip bir köpeğe anne olduğum için binlerce kez şükürler olsun.”

Haberi Kaynağından oku: Oda TV

Not : Bu haber ODATV internet sitesinden, Yeniistiklal.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı haber kaynaklarıdır. Haberlerle ilgili her tür şikayetinizi yeniistiklal@gmail.com adresimize gönderebilirsiniz.

yazi

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku