Lebron James iki taraftarı salondan attırdı

LA Lakers’ın 36 yaşındaki süperstarı LeBron James, Indiana Pacers deplasmanında maçın bitimin kısa süre kala saha kenarındaki iki taraftarı …

LA Lakers’ın 36 yaşındaki süperstarı LeBron James, Indiana Pacers deplasmanında maçın bitimin kısa süre kala saha kenarındaki iki taraftarı tribünden kovdurdu. Lakers’ın 124-116 galip geldiği maçın uzatma periyodunun sonlarında doğru, LeBron maçın hakemiyle konuşmaya başladı ve saha kenarındaki iki taraftarı gösterdi.

Kısa süreli tartışmanın ardından taraftarların oturduğu yere gelen güvenlik görevlisi, iki Indiana taraftarını saha dışına çıkardı. Taraftarlardan biri, alaycı şekilde somurtkan bir surat ifadesiyle, LeBron’a doğru ağlayan bebek hareketi yaptı. İkilinin James’i kızdırmak için ne söyledikleri ya da yaptıkları belli değil.

Maçtan sonra konu hakkında açıklama yapan James, “Müstehcen jestler ve kelimeler işin içine girdiğinde buna müsamaha gösterilemez. Takımın için tezahürat yapabilirsin ve diğer takımın kazanmasını istemeyebilirsin. Ama bundan çok farklı bir durumdu. Benim bir taraftara asla söylemeyeceğim şeyleri, onlar da bana söylememeli” ifadelerini kullandı.

BİR MAÇLIK CEZA ALMIŞTI

Lakers’ın yıldızı LeBron James, Detroit Pistons maçında rakibinin yüzüne kasten dirsek attığı için bir maçlık cezasının ardından sonraki ilk maçına çıkmıştı. James, Pistons pivotu Isaiah Stewart’ın yüzünü kanlar içinde bıraktığı olayın ardından New York Knicks maçında forma giyememişti.

Haberi Kaynağından oku: Oda TV

Not : Bu haber ODATV internet sitesinden, Yeniistiklal.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı haber kaynaklarıdır. Haberlerle ilgili her tür şikayetinizi yeniistiklal@gmail.com adresimize gönderebilirsiniz.