#CanlıYayın Sadat ile ilgili iddialar | Sedat Peker, Sadat içi ne söyledi #TÜGVA #DOLAR


Yeniçağ TV tarafından yayınlanlanan “#CanlıYayın Sadat ile ilgili iddialar | Sedat Peker, Sadat içi ne söyledi #TÜGVA #DOLAR” video. Yeniçağ TV açıklamada ise şunu yazdı: SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ VE İHBAR HATTIMIZ
https://twitter.com/yenicag_tv
https://www.facebook.com/yenicagtelevizyonu
WHATSAPP: 0541 418 1515

Yeniçağ Tv izleyicileri merhaba,

İçişleri eski Bakanı ve Yurt Partisi Genel Başkanı Sadettin Tantan ile siyasi cinayetler ve TÜGVA paralel devlet yapılanması iddialarını, Suriye’nin kuzeyinde iki şehit verdiğimiz olayları, Sedat Peker’in SADAT iddialarını konuşacağız. Sayın Tantan canlı yayın konuğumuz.

– Sayın Sadettin Tantan, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun gündeme getirdiği gibi ‘Siyasi cinayetler’ olabilir mi?

– Bu iddianın kaynağı, sebebi ve beklenen etki hedefi nedir?

– TÜGVA’nın kaymakam, asker, polis atamaları yaptığına dair iddialar için ne diyeceksiniz?

– Suç örgütü lideri olduğu iddia edilen Sedat Peker’in bir güvenlik şirketi olan SADAT ile ilgili iddiaları için ne düşünüyorsunuz? SADAT, askeri okullara girişte mülakat yaptı mı? Yapabilir mi?

Sedat Peker, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada kendisi ve muhalif gazeteciler hakkında bir ölüm listesi olduğunu iddia etmişti ve şunları söylemişti.
“1-Benim de içine dahil olduğum bir ölüm listesinden bahsediliyor. Bazı muhalif gazetecileri de benim açıklamalarımı haber yaptıkları için bu listeye eklemişler. Eli silah tutan adamlar, kalem tutanları niye öldürmek isterler? Hem açıklamaları yapan benim, gazeteciler değil ki.

2-Eğer büzüğünüz yetiyorsa beni öldürün. sadatçılar, kartelciler, mafyacılar; kimin büzüğü yetiyorsa bekliyorum. Lan düşkün abdulkadir, seni de bekliyorum. Çakmasınız lan siz. Dindar görünümlü, aslında şeytan olan sadatçılar, sizi de biliyoruz. Görüşeceğiz.”

Peker yaptığı bir başka açıklamada ise SADAT’ı işaret ederek, “Hangi güvenlik şirketi dünyanın en özel timlerinden biri olan Rusya’nın Alfa timlerindeki kişilerle anlaşıp en yetenekli personeline kayıt dışı özel eğitim verdirttirir? Alfa timlerinin uzmanlığı hem istihbarat hem de suikast neticeli operasyonlardır. Kimi kandırıyorsunuz?” ifadesini kullandı.

İçişleri eski Bakanı ve Yurt Partisi Genel Başkanı Sadettin Tantan ile gündeme dair önemli konuları konuştuk.
Siz kanalımızda kalın, abone olun, özel röportajları kaçırmayın. Sosyal medyadan da takipleşelim. Hoşçakalın…

#YeniçağTV
#Yeniçağ
#SadettinTantan
#CHP
#İYİ
#MHP
#AKP
#DEVA
#GELECEK
#SP