Okan Kurt’un kavga görüntüleri ortaya çıktı!

Şarkıcı Demet Akalın’ın eski eşi Okan Kurt’un sahibi olduğu Hirahan Restoran’da yan komşusuyla kavga ettiğini görüntüler ortaya çıktı. Kurt …

Şarkıcı Demet Akalın’ın eski eşi Okan Kurt’un sahibi olduğu Hirahan Restoran’da yan komşusuyla kavga ettiğini görüntüler ortaya çıktı. Kurt kavgayla ilgili, “Burada biri ‘Ben Cumhurbaşkanı’nın berberiyim, bu sokağın sahibiyim’ diyor” demişti.

Demet Akalın da sosyal medyada paylaştığı videoda “Okan’ı dışarı çıkartmıyorlarmış, polisi de içeri sokmuyorlarmış. Okan’ın can güvenliği yok. Beykoz Emniyet’i nerede? Ben de İstanbul’a inince oraya gideceğim” ifadelerini kullanmıştı. Kurt, yan restoranın sahibi Özgür Usta ile karakolluk olmuştu.

Bugün ortaya çıkan videoda Okan Kurt’un işletme sahibiyle tartıştığı ve sonrasında saldırdığı görülüyor.

Okan Kurt kavgayla ilişkin şöyle konuşmuştu: “Yandaki arkadaşlar tehdit edince aramızda bir arbede çıktı. Ondan sonrada onlar öyle kafalarına göre bir şeyler yapmaya çalıştı. Biz de öyle bir cevap verdik. Burada bir arkadaş var, ben ‘Cumhurbaşkanı’nın berberiyim’ diyor. ‘Ben bu sokağın sahibiyim’ diyor. Bizim Cumhurbaşkanı’na boynumuz kıldan ince. Bugüne kadar sustuysak da zaten Sayın Cumhurbaşkanımızın hatırına sustuk. Ama ben burada ‘Bu sokağın sahibiyim’ bilmem ne, bunlar doğru şeyler değil. Gelmişler burada bizi buradan çıkaracaklarmış. Aileme ‘Siz buradan gideceksiniz’ tehditleri. Arabamızı parçalamışlar, babamın arabasını parçalamışlar. Küçücük kız kardeşimin üzerine yürümüşler.”

Haberi Kaynağından oku: Patronların Dünyası

Not : Bu haber Patronların dünyası internet sitesinden, Yeniistiklal.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı haber kaynaklarıdır. Haberlerle ilgili her tür şikayetinizi yeniistiklal@gmail.com adresimize gönderebilirsiniz.