Arnavutluk’ta dört Rus vatandaşı ölü bulundu

Bakanlığın Telegram hesabından yapılan açıklamaya göre, Rusya’nın Arnavutluk Büyükelçiliği, isimleri Natalya Burenkova (58), Sergey Burenkov (60 …

Bakanlığın Telegram hesabından yapılan açıklamaya göre, Rusya’nın Arnavutluk Büyükelçiliği, isimleri Natalya Burenkova (58), Sergey Burenkov (60), Yekaterina Burenkova (31) ve Nikita Belousov (37) olan dört Rus vatandaşının hayatını kaybettiğini doğruladı.

Büyükelçiliğin güvenlik güçleriyle sürekli olarak temasta olduğu ve olayın ayrıntılarının araştırıldığı belirtildi. Bakanlığın açıklamasında, “Arnavutluk tarafının Rus vatandaşlarının ölüm sebeplerini detaylı bir şekilde araştırmasını umuyoruz” ifadeleri kullanıldı.

Arnavutluk basınında 15 Ekim’de Kavalye kentinin Qerret köyündeki Gloria otelin sauna bölümünde dört Rus vatandaşının cenazelerinin bulunduğu belirtilmişti. Ön verilere göre bu kişilerin ölüm nedenlerinin boğulma olduğu aktarılıyor.

Haberi Kaynağından oku: TR Sputnik

Not : Bu haber TR SPUTNİK internet sitesinden, Yeniistiklal.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı haber kaynaklarıdır. Haberlerle ilgili her tür şikayetinizi [email protected] adresimize gönderebilirsiniz.