Ali öldü mü? Arka Sokaklar Ali diziden ayrıldı mı? Alp Korkmaz kimdir?

Kanal D ekranında yayımlanan fenomen dizi Arka Sokaklar 600. son bölüm ile ekrana geldi. Ekrana gelen son bölümde uyuşturucu satıcılarına …

Kanal D ekranında yayımlanan fenomen dizi Arka Sokaklar 600. son bölüm ile ekrana geldi. Ekrana gelen son bölümde uyuşturucu satıcılarına düzenlenen baskında patlama sonucu ağır yaralanan Rıza Baba’nın damadı olarak tanınan dizide keskin nişancı rolü ile başlayan Ali dizide hayatını kaybetti mi sorusu dizinin takipçileri tarafından araştırma konusu olmaya devam ediyor. Peki Ali öldü mü, diziden ayrıldı mı?

ALİ ÖLDÜ MÜ DİZİDEN AYRILDI MI?

Arka Sokaklar ekrana gelen son bölümde Ali uyuşturucu satıcılarına düzenlenen baskında gerçekleşen patlama sonucu hayatını kaybetti. Patlamadan ağır yaralı olarak kurtarılan Ali hastanede hayatını kaybetti. Acı haberi alan Rıza Baba ve ailesi ve tüm ekip büyük üzüntü yaşadı.

ALP KORKMAZ KİMDİR?

Alp Korkmaz 2 Mart 1981 yılında Ankara’da dünyaya geldi. Türk sinema ve dizi oyuncusudur.

İlk ve Orta öğrenimini İstanbul’da tamamlamıştır, Lise öğrenimini ise Çanakkale’de tamamlamıştır.

Amerika’da üniversite hayatına başladı. University of South Florida Radyo Televizyon bölümünden mezun olduktan sonra New York’a oyunculuk eğitimi almaya gitti. New York’un en önemli Broadway müzikal okullarından Neighborhood Playhouse School of Theatre da eğitimini tamamladıktan sonra 2006 yazında Türkiye’ye döndü. Döneli henüz 1 ay olmasına karşın Türker İnanoğlu tarafından keşfedilen Korkmaz, Erler Filmin yapımcılığını üstlendiği Arka Sokaklar adlı dizide Ali karakterini canlandırmaktadır. 2010 yılı Nisan ayının 2. haftasında askerlik nedeniyle diziden geçici bir süreliğine ayrılmıştır. Vatanî görevini (askerlik), 333. Kısa Dönem olarak Nisan 2010’da başlayıp Eylül 2010’da Bingöl’de tamamlamıştır. Şu an hâlen Erler Film’ın yapımı olan Arka Sokaklar dizisinde Ali rolüne devam etmektedir. Dizide Keskin Nişancı-Komiser rolündedir. İlk sinema filmi 2009 yılında Ertekin Akpınar’ın yönettiği Melekler ve Kumarbazlardır. 2. sinema filmi ise 2012 yapımı Laz Vampir Tirakula, 3. sinema filmi de Peri Masalıdır. 2011 yılında Özgür Ozan ile birlikte “Turkcell” reklamında rol almıştır. 

Haberi Kaynağından oku: Milliyet

Not : Bu haber MİLLİYET internet sitesinden, Yeniistiklal.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı haber kaynaklarıdır. Haberlerle ilgili her tür şikayetinizi yeniistiklal@gmail.com adresimize gönderebilirsiniz.

Etiketler