Brezilyalı Oyuncu Neymar, PES’in Elçisi Oldu

brezilyali-oyuncu-neymar-pesin-elcisi-oldu-FGANss7T.jpg
Abone Ol
Daha Fazla

PSG forması giyen Brezilyalı oyuncu Neymar’ın, PES’in elçisi olduğu açıklandı. Oyuncu artık PES’in yüzlerinden birisi olacak.

Açıklama eFootball PES’ten geldi.

Twitter hesabı üzerinden açıklama yapan eFootball PES, dünyaca ünlü futbolcu Neymar’ın PES elçisi olduğunu açıkladı. Bu açıklamayla birlikte önümüzdeki dönemlerde PES’te Neymar ile ilgili daha çok içerik görebiliriz.

Bu iş birliği ile birlikte PES 22’nin kapağında Brezilyalı yıldızı görmemiz uzak bir ihtimal değil. Bu anlaşma ile birlikte önümüzdeki günlerde PES 21’e Neymar’ın özel bir kartının ekleneceği belirtildi.

Neymar yeni iş birliği için oldukça heyecanlı.

Kişisel Twitter hesabından açıklamada bulunan Neymar, yeni iş birliğinden dolayı çok heyecanlı olduğunu belirtti. Ayrıca Brezilyalı, oyuncuları PES 21 oynamaya davet etti.

PES 21, geçtiğimiz yıl çıkan PES 20’nin sadece transfer güncellemesi almış olan versiyonu. Bundan dolayı birçok PES oyuncusu, 2021 yılında FIFA’ya bir şans vermişti.

Bunun sebebi olarak ise firmanın PES 22’ye daha fazla yüklenmesi olarak gösteriliyordu.

PES 2022 için geri sayım başladı.

Serinin yeni oyunu PES 22, Eylül ayında oyuncular ile buluşacak. 2 yıldır geliştirilme sürecinde olan oyun için oyuncuların beklentisi çok büyük.

Geçtiğimiz sene serinin yeni oyununa sadece güncellemesi getiren firma, PES 22’ye ne kadar odaklandıklarını göstermişti. Şimdiden futbolun yıldızları ile anlaşmalar yapan firma, PES 22 ile birlikte FIFA’ya ciddi bir rakip olmayı amaçlıyor.

İlginizi Çekebilir

Kaynak : Onedio

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir