Cristiano Ronaldo’nun 5.5 Milyon Sterlin Değerindeki Gördüğünüzde Ağzınızı Açık Bırakacak Lüks Yatı

27 metrelik Azimut yatı, geçen yıl Monako limanından ayrılırken görüldü. Ronaldo’nun satın aldığının da içinde bulunduğu  yat serisi Stefano …

0

27 metrelik Azimut yatı, geçen yıl Monako limanından ayrılırken görüldü. Ronaldo’nun satın aldığının da içinde bulunduğu  yat serisi Stefano Righini ve Achille Salvagni tarafından tasarlandı. 10 kişiye kadar misafir alabilen yat, Ronaldo’nun eskiden kiraladığı Africa I’den biraz daha farklı olsa da gerçekten etkileyici bir görünüme sahip.

Kaynak: https://www.thesun.co.uk/sport/12265616/…

Juventus efsanesi, geçen sene uzunluğu yaklaşık 27 metre olan bir Azimut Grande aldı.

Daha önceden bir kiralama şirketinden Africa I’i kiralayan Ronaldo, 2020 yılında bu yatı 5.5 milyon sterline satın aldı.

Azimut-Bennet’in Versilia tersanelerinde üretilen yatın içinde beş lüks kabin…

ve altı banyo bulunuyor.

Modern bir mutfağın yanı sıra, iki adet dinlenme alanı, büyük bir salon ve gösterişli bir yemek odası da bu Azimut Grande’nin içinde bulunuyor.

Karbon fiberden üretilen 93 ton ağırlığındaki yat, 1.900 beygir gücündeki iki motor sayesinde 28 knot hıza ulaşabiliyor.

Aile, yatla ilk gezilerini Tiren kıyılarında yaptı.

Georgina Rodríguez, ailenin yatak odalarından birinde uzandığı ve Cristiano’ya öğle yemeği servisi yaptığı fotoğraflar da dahil olmak üzere birçok kareyi sosyal medyasında paylaştı.

Güverte, güneşlenmek için ideal bir alana dönüştürülmüş.

Aynı zamanda güvertede bir mini bar bulunuyor.

Gerçekten modern dış görünüşüyle ve ince iç tasarımıyla hiçbir masraftan kaçınılmamış.

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda buluşalım…

Kaynak : Onedio

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku