Eliz Sakuçoğlu iki yıl sonra aşka geldi

Eliz Sakuçoğlu 2018’de DJ Semih Ergün ile aşk yaşamaya başlamıştı. Kasım 2019’da Instagram sayfasında sevgilisi olan fotoğraflarını silmişti …

Eliz Sakuçoğlu 2018’de DJ Semih Ergün ile aşk yaşamaya başlamıştı. Kasım 2019’da Instagram sayfasında sevgilisi olan fotoğraflarını silmişti.

Hal böyle olunca herkes çiftin yollarını ayırdığını düşünmüştü. Ünlü çift, sanılanın aksine ilişkilerine hiç mola vermedi.

Eliz Sakuçoğlu, iki yıl aradan sonra dün kuralını bozdu ve sevgilisi ile sarmaş dolaş aşk dolu fotoğraflarını sosyal medyada paylaştı.

BORNOZLU POZ

37 yaşındaki stilist Eliz Sakuçoğlu, Instagram hesabından yaptığı paylaşımlarla sık sık gündeme geliyor. Eliz Sakuçoğlu, bu kez bornozla çekilen pozunu takipçilerinin beğenisine sundu.

Bir hayli keyifli ve neşeli olduğu gözlenen Sakuçoğlu’nun bornozlu pozları sosyal medyada gündem oldu. Ünlü stilistin fit görüntüsü dikkatlerden kaçmadı.

“BODRUM’A YERLEŞME KARARI ALDIM”

Eliz Sakuçoğlu, “Covid-19 benim hayatımı da değiştirdi. Bazı sayfalar kapandı, yenileri açıldı. Bodrum’a yerleşme kararı aldım. Aslında Bali’de yaşama hayalim vardı. Ama araya koronavirüs girdi. Yine de hayalimden vazgeçmedim. Salgın bitene kadar erteledim” demişti.

“EVİN YARISINI YAKMIŞTIM”

Stil danışmanı, “Kendiniz hakkında öyle bir şey söyleyin ki çok şaşırayım” sorusu üzerine, “15-16 yaşlarımda babamdan gizli gizli sigara içtiğim dönemlerde oturduğumuz evin yarısını yakmıştım!” ifadelerini kullanmıştı.

Haberi Kaynağından oku: Milliyet

Not : Bu haber MİLLİYET internet sitesinden, Yeniistiklal.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı haber kaynaklarıdır. Haberlerle ilgili her tür şikayetinizi yeniistiklal@gmail.com adresimize gönderebilirsiniz.