Masterchef’te eleme gecesi! Veda eden isim açıklandı

Masterhef 2021’de bu akşam eleme gecesi vardı. Rabia, Pelin ve Emre arasından ismi ilk açıklanan ve kazanan isim Emre oldu. Mehmet Şef daha sonra …

Masterhef 2021’de bu akşam eleme gecesi vardı. Rabia, Pelin ve Emre arasından ismi ilk açıklanan ve kazanan isim Emre oldu. Mehmet Şef daha sonra Masterchef’te elenen ismi açıkladı. Masterchef Türkiye’ye veda eden yarışmacı Rabia oldu.

Mehmet Şef yaptığı açıklamada, “Biz seni çok sevdik. Özellikle elemelerde buraya geldiğin günden beri davranışların takdire şayan. Yüzün hep gülsün” dedi.

Gözyaşlarını tutamayan Rabia, “Sizleri çok seviyorum, kendimi gösteremediğim için çok üzgünüm. Gittiğim için şurası biraz kırık. Kendi hatalarım olduğu için elendim.

Burada yapacak çok şeyim vardı. Şeflerin dediği gibi pişmem gerekiyor pişeceğim. ben bu mesleği çok seviyorum, asla vazgeçmeyeceğim. Buraya gelirken hayallerim vardı ve tamamlamadan çıkmak beni çok üzdü. ” açıklamasında bulundu.

MASTERCHEF RABİA KİMDİR?

Rabia Nur Çamurlu, 21 yaşında ve aslen Rizelidir. Liseyi Ortaköy Zübeyde Hanım Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi’nde okuyan MasterChef Rabia, 2019 yılında Nişantaşı Üniversitesi Aşçılık Mutfak Sanatları Şef Eğitimi Bölümü’nü tamamladı. 2021 yılında da Anadolu Üniversitesi Ön Lisans Turizm ve Otel İşletmeciliği bölümünden mezun olmuştur.

Haberi Kaynağından oku: Milliyet

Not : Bu haber MİLLİYET internet sitesinden, Yeniistiklal.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı haber kaynaklarıdır. Haberlerle ilgili her tür şikayetinizi yeniistiklal@gmail.com adresimize gönderebilirsiniz.