Nagihan Karadere’den yıllar sonra gelen ‘kariyer’ itirafı!

Survivor yarışmasıyla adını geniş kitlelere duyuran, 2017 yılında Uğur Gökçe ile evliliğini sonlandıran Nagihan Karadere, UçanKuş TV ekranlarında …

Survivor yarışmasıyla adını geniş kitlelere duyuran, 2017 yılında Uğur Gökçe ile evliliğini sonlandıran Nagihan Karadere, UçanKuş TV ekranlarında yayınlanan “Cumartesi Magazin” programına konuk oldu.

Çocukken kuzeniyle evlenmemek için sporcu olduğunu belirten 36 yaşındaki Nagihan Karadere’nin yaşadığı zorluklar izleyenleri üzdü.

“İSTEMEDİĞİM BİRİYLE EVLENMEKTEN KORKTUM”

Çocukluğu Adana Osmaniye’de geçen Karadere, “Ailemin durumu çok iyi değildi. Bizim bu ailede akraba evliliği çok var. Bir kuzenim geliyor diğer kuzenim gidiyor. İstemediğim biriyle evlenmekten korktum ve sporcu oldum” dedi.

‘SURVİVOR ALL STAR’ TEKLİFİ

Öte yandan geçtiğimiz hafta da ‘3. Gastro Afyon 2021 Lezzet Festivali’nin tanıtım toplantısı katılan Nagihan Karadere, ‘Survivor All Star 2022’ yarışması için teklif aldığını ilk kez açıklamış ve koronavirüse yakalandığı için görüşmeye gidemediğini söylemişti.

Milli atlet, “İkinci aşımı oldum, hemen ardından Covid oldum. Sporcu olduğum için herhalde koronovirüsü hafif atlattım. Evde kitap okuyarak bu süreci geçirdim. Survivor gitme durumum olursa hemen sapasağlam antrenmanlara başlarım” diye konuşmuştu.

“HAYATIMDA BU KADAR İLGİ GÖRMEDİM”

Kızının babası Uğur Gökçe ile evliliği dört yıl önce biten Survivor Nagihan, tv8’de ekranlara gelen ‘2. Sayfa’ programında, değişen hayatını anlatmıştı: Buradan erkeklere sesleniyorum; eşlerinize, sevgililerinize sahip çıkın. Fizik güzelliği önemli değil, gelip geçici. Mesela ben kaslı erkek sevmiyorum, fazla egolu oluyorlar. Bütün dünya onların etrafında dönüyor gibi davranıyorlar…

“Biz spor yaparken sadece kasları şişiriyorduk. Okumaya, eğitime vakit bulamıyorduk. Şimdi gençleri görüyorum, eğitime de spora da ağırlık veriyorlar.”

“İşime odaklıyım şu aralar, ama çok talibim var inanılmaz. Paylaşılamayan bir kadın oldum. Hayatımda bu kadar ilgi görmedim. Saplantılı insanlara da denk geldim. 38 yaşımdayım, böyle ilgi alaka görmedim. İlgi gösterenleri belli bir yaşı yok. Erkekler olgun kadından hoşlanıyorlar galiba, yaş aldıkça talibim arttı.”

“Bir daha evlenirim. Her insan bir değil. Çevremde çok güzel insanlar da var. Taliplerim var, düzgün bir ilişki olursa evlenebilirim. İnsan bazı şeyleri paylaşmak istiyor.”

Haberi Kaynağından oku: Milliyet

Not : Bu haber MİLLİYET internet sitesinden, Yeniistiklal.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı haber kaynaklarıdır. Haberlerle ilgili her tür şikayetinizi [email protected] adresimize gönderebilirsiniz.