Şeyma Subaşı: Ruhunuzun özgür olduğuna emin misiniz?

Mısırlı iş insanı Mohammed Alsaloussi ile ilişkisi evlilik yolunda ilerleyen Şeyma Subaşı, sosyal medya hesabını aktif kullanan ünlüler arasında …

Mısırlı iş insanı Mohammed Alsaloussi ile ilişkisi evlilik yolunda ilerleyen Şeyma Subaşı, sosyal medya hesabını aktif kullanan ünlüler arasında yer alıyor.

Yaşadığı renkli hayatıyla magazin gündeminden düşmeyen fenomen, iddialı pozlarını 3.2 milyon takipçisi bulunan Instagram’da paylaşmayı ihmal etmiyor.

Adeta her adımı olay olan 31 yaşındaki güzelden yeni bir paylaşım geldi. Havuz kenarında siyah bikinisiyle, üstsüz pozuna, “Ruhunuzun özgür olduğundan gerçekten emin misiniz?” notunu düştü.

“BU BAĞIMSIZ OLMAKLA İLGİLİ”

Subaşı, “Gerçekten emin misin? Annene ya da kocana sormadan bir yere gitmek istemiyorsun. Bu özgür olmakla ilgili değil, bağımsız olmakla ve herkesin zaten bağımsız doğmasıyla ilgili. İzin istemek, onlara saygınızı göstermekle ilgilidir” ifadelerini kullandı.

Sosyal medya fenomeni bir diğer paylaşımına ise “Duygularınızı bilinçli olarak kontrol edin. Yanlış ya doğru yaptığınızı düşünmeyin. Çünkü yaptığınız şey size doğru gelebilir ama başkalarına yanlış gelebilir” mesajını yazdı.

“DÜĞÜNÜ ÖNCE IBIZA’DA DÜŞÜNÜYORUZ”

Öte yandan ayrılık açıklamasından kısa süre sonra Mohammed Alsaloussi ile barışan Şeyma Subaşı, YouTube sayfasından geçtiğimiz haftalarda yaptığı açıklamayla çok konuşulmuştu.

Düğünle ilgili de açıklama yapan Subaşı, şu ifadelere yer vermişti:
“Düğünü önce Ibiza’da yapmayı düşünüyoruz. Ancak çok fazla acele etmemek için iptal etme kararı aldık.”

Mohammed Elsaloussi bana, “Sana öyle bir düğün yapacağım ki bir sene boyunca dünyadaki herkes bizim düğünümüzü konuşacak’ diyor, o yüzden heyecanlıyım.”

Haberi Kaynağından oku: Milliyet

Not : Bu haber MİLLİYET internet sitesinden, Yeniistiklal.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı haber kaynaklarıdır. Haberlerle ilgili her tür şikayetinizi yeniistiklal@gmail.com adresimize gönderebilirsiniz.